Úspěchy našich žáků

Výsledky krajského kola olympiády v AJ

V DDM Praha 4-Hobby centru se 20. 3. 2024 konalo krajské kolo olympiády v angličtině v kategorii ZŠII. Naši školu zde úspěšně reprezentovala vítězka obvodního kola Melis Azra Yatkin, která se z celkového počtu 11 soutěžících zúčastnila na krásném 4. místě. Gratulujeme k tak skvělému umístění.

Náš tým na slavnostní prezentaci Paměti národa

Dne 22. března 2024 proběhla ve Středisku  volného času slavnostní prezentace prací školních týmů Praha 1. Naši školu zastupovali na této akci vybraní žáci 8. a 9. tříd – Sára Mamula, Viktorie Eislerová, Stella Diaková, Victoriya Deyak, Jonáš, Jelínek a Radek Paclík.

Tito žáci zpracovali ve spolupráci s Post bellum v rámci rozsáhlého projektu  Příběhy našich sousedů další neobyčejné vyprávění, tentokrát paní Marie Rudolecké.

Všem úspěšným mladým dokumentaristům děkujeme nejen za výbornou reprezentaci školy, ale také zato, že svou kvalitní prací  přispěli ke zmapování moderní historie.

Fotografie ze slavnostní prezentace

Dne 14.2. 2024 proběhlo v SVČ Jednička obvodní kolo olympiády v anglickém jazyce.

Vítězem v kategorii ZŠ II se stala žákyně naší 9.C – Melis Azra Yatkin, která také postupuje do krajského kola.

Gratulujeme k postupu a 20.3. budeme držet palce.